בסוף כל תהליך, מעבר ליופי ולאסטטיקה של הבית, חשוב לי שגם אתם תהיו מרוצים. מאוד מרוצים. לכן שמחה לשתף אתכם עם תגובות של האנשים שלתקופה מסויימת הייתי חלק מהמשפחה שלהם ועיצבתי להם את הבית.
תגובה שנכתבה בעמוד הפייסבוק של לנה מהוד השרון
חברים יקרים, המעצבת המדהימה שלי והבית חם והמרהיב שלי. דנוש, תודה שיצרת את השלמות שלי שרציתי אבל לא ידעתי לעשות בעצמי. את מדהימה!!!
דופלקס בהוד השרון
את דנה הכרתי לפני כמה שנים בתחום הריצה. עברו הרבה מים מתחת לגשר מאז, שזה מכבסת מילים ל- איפה אני ואיפה ריצה היום, אבל כאשר לאחרונה נזקקתי ליעוץ בעיצוב הבית מיד הרמתי טלפון לדנה קמה דנה נמה. “תכנני לי בית בדיוק כמו שלך!!” הפלתי עליה בפגישתנו בבית קפה בתל אביב, אחרי ששוטטתי באתר האינטרנט שלה. ודנה בסבלנות אינסופית לבורותי, הסבירה לי שעבור הצרכים שלי ואורח החיים שלי יש לתכנן משהו אחר. היא שלפה עט מתיקה ובמיומנות רבה והתחילה לשרבט על שרטוטי הבינוי שהבאתי עמי. כמה רעיונות!! פתאום משטח הכיור מתארך בעוד מטר! ופתאום צץ לו משום מקום חדר ארונות!! ו-“מה עושה פה הקיר הזה???” “להעיף להעיף” (וואלה – העפנו). מפה לשם, אני עדיין רק בתחילת התהליך והאפילוג עוד לא נכתב, ובוודאי שתמונות של המבצע המוצלח עדיין אין, אבל יש כבר התחלה והיא ברגל ימין, וזה לא מובן מאליו עבור מי שעד לפני שבועיים חשבה לעצמה כמה שאין לה כוח להתעסק עם הבלגן הזה (זאת מהשורה האחרונה היא אני. אם זה לא היה מובן… ) תודה דנה!! אשת חיל
– אורנה, נצר סרני

דנה שנה טובה!
השנים עוברות וכל שנה בחגים מתחילים שנה חדשה, הרבה פעמיים אין הרבה חדש ושמחים עם הקיים, ומוצאים דברים קטנים להתחדש מהם וליהנות.

השנה בדיוק בראש השנה חזרתי לדירתי המחודשת אחרי חצי שנה שלא גרתי בה. החזרה לבית, זו התרגשות גדולה ואומנם יש עוד הרבה עבודה, כיף גדול לחזור לבית כל כך יפה, נעים, מזמין, אסתטי ומתאים לנו!
תודה לכל העזרה בחצי שנה האחרונה בעיצוב, בבחירות הרבות , בתהליך העיצובי ובעבודה המתמדת עם ומול כל הספקים ושותפים לעשייה. תודה על המסירות, הדאגה, הרצון העז והשותפות האמתית. מחכה לעוד המשך עבודה של הגשמת רעיונות וחלומות שלנו בבתינו המחודש.

תודה וגמר חתימה טובה!
– אורלי, גבעתיים

דנה יקרה,
רציתי להביע את תודתי והערכתי הרבה על החשיבה, ההכוונה, ההקשבה,  יכולת של פיתרון בעיות, או בקיצור השקעה אדירה, בעיצוב הבית שלי.
את, בפרפקציוניזם המאפיין אותך, תוך שימת לב מירבית לפרטים ולפונקציונאליות, עם חיבור לטעם האישי שלי, הצלחת למזג ולמצוא את המרכיבים הנכונים ביותר.
לו הייתי צריכה להתחיל את התהליך עכשיו מהתחלה, אין לי ספק שהיית בוחרת בך שוב.
תודה ענקית ,

בטוחה שתמשיכי להצליח

– רינת ואריק, הוד השרון

דנה היקרה,
רצינו להגיד כמה מילות תודה על הליווי וההכוונה מהרגע הראשון (שעוד הבית היה אפור ומיושן) ועד היום כשסוף סוף נכנסנו לבית(!) החדש.
עזרת לנו להפוך חלל קטן של 60 מטר, לבית שמרגיש “גדול עלינו” והפך לאתר עליה לרגל של הקיבוץ כולו.
תודה רבה והמון הצלחה!
שירה ואור, רמת הכובש
דנה היקרה מפז,
להכיר אותך זה היה הדבר הנכון והטוב ביותר שקרה לי בזמן הלחוץ והעמוס של השיפוצים.
הכרנו דרך חברה, ואני גיליתי בחורה מקצועית, רצינית, יצירתית ופרקטית.
הקשבת לי ובשל כך נתת לי את העצות ואת התכנון הנכון והמתאים ביותר לנו ולסגנוננו. לאחר התכנון, ליווית את כל התהליך במקצועיות וברגישות, עד לתוצאה הסופית והרצויה אשר הייתה מספקת בכל המובנים.
התיכנון והעיצוב שלך לחלל כל כך קטן כמו שירותי אורחים יצר חדר נעים ומקסים שאנו ואורחינו נהנים להשתמש בו.
העצות שנתת לי לגביי שינויים נוספים שערכנו בבית העשירו את זוית המבט ושיפרו את איכות חיינו בבית.
אני מבקשת להודות לך מאוד ובעיקר אני רוצה לבטא את הערכתי הרבה לעבודתך.
אתי אהרוני, מודיעין