תודות

מאוד נהנתי לעבוד איתה. אישה חמה ולבבית, מקצועית ונותנת לך להביע את הרצונות, מקשיבה ויודעת לשלב בין הרצון של הלקוח לידע המקצועי והתוצאות מדברות בעד עצמן. תודה רבה על הכל דנה היקרה

אורית קדר, תל אביב

לפני קצת יותר מחודש סיימנו שיפוץ, בקומה התחתונה בבית וחשבנו שהפעם נעשה את זה בליווי אשת מקצוע. למזלנו שכנים הכירו לנו את דנה
ומשם הכל זרם היטב. בעלי ואני עם דעות איתנות (בעיקר הוא כמובן) על איך הבית צריך להראות ודנה ביכולת מופלאה הביאה את הסגנונות השונים שלנו והרעיונות המקוריים שלה והתוצאה באמת מגוונת, מיוחדת והכי חשוב שלנו. לכל מי שמחפש אשת מקצוע לליווי בניה או שיפוץ, אני מאד ממליצה. התוצאה לפניכם.

מודרני

דפנה מיכאלי, כפר סבא

חשוב לקחת לא סתם מעצבת אלא מעצבת שהיא בראש שלך, זורמת איתך אך גם נותנת כיוונים שונים ממה שחשבת, רעיונות חדשים, טובים ופרקטיים, נמצאת איתך כשאתה צריך אותה, הולכת איתך לרכוש פריטים לבית.
בקיצור זאת דנה.
חשבתי לעשות את השיפוץ בעצמי אך אין ספק שחייבים מעצבת שתלך איתך יד ביד כפי שעשתה דנה.
תודה רבה🌸

רעות גרוס, כפר סבא

דנה סופר מקצועית, מי שאוהב סגנון מאוד פרקטי, היא מאוד זורמת עם הלקוחות, היא מאוד מתאימה את עצמה לדרישות של הלקוח, חושבת על פתרונות.

היא יודעת לארגן לך את סביבת העבודה, תמיד יפה ועדין, מה שרצינו זה מה שקיבלנו.

היא מלווה אותך לאורך כל הדרך יד ביד, היא באה איתנו לחברת מטבחים אחרי שהיא עשתה שיעורי בית והכינה את התוכנית, ארגנה את הכל, לא עזבה אותנו לשנייה, היא ממש באה איתנו לבחור כל מה שהיה צריך, את המנורות, את הכל, יד ביד, ליווי מא' ועד ת', החל מהתוכניות ועד לביצוע ופיקוח על הביצוע, היא ממש לא מתפשרת.

אני חושבת שהיא השקיעה הרבה יותר שעות ממה ששילמתי לה, התכתבנו בלילה והתייעצנו, כל פעם שהייתי בחנות וראיתי משהו שנראה לי יתאים שלחתי לה וישר יש לי תשובה, כיף אמיתי באמת.

אני ממליצה עליה בשמחה!

ורד ברק, פתח תקווה

מתוך עמוד הפייסבוק של סער מור

קפה לשבת.
מתנות מחברים.
קרמיקה ישראלית.
את דנה פגשנו לפני כשנה. רצינו לעשות שיפוץ בבית ונפגשנו עם מספר אדריכליות.ים ומעצבות.ים.
עם דנה הייתה לנו שפה משותפת מיד מהרגע הראשון.
כשישבנו אצלה בסלון ושוחחנו על "החזון" אמרתי שאני רוצה מטבח אדום. לא בורדו, לא ורדרד, לא ליד, אדום! והראתי את האדום על גבי הכוס הזאת. עברו מספר שבועות וכשתחלנו לעשות תוכניות ולבחור צבעים, דנה הביאה לי את הכוס הזאת במתנה וכתזכורת לצבע שבחרנו.
השיפוץ הסתיים בהצלחה מסחררת, חלומות, פנטזיות ורצונות הוגשמו על הצד הטוב ביותר ודנה הפכה ממעצבת פנים לחברה.
כשקיבלתי את הכוס אמרתי לדנה שאפרסם אותה בתום השיפוץ. למרות שחזרנו מזמן הביתה רק השבוע הרגשתי שהשיפוץ הסתיים סופית ובאופן מוחלט (הגיע הפריט האחרון שהזמנו מחו"ל… יאפ, קורונה) והגיע הזמן לקיים הבטחות.
אז דנה, תודה רבה על העבודה הנהדרת, על החשיבה והיצירתיות, על ההליכה עם השגעונות, הפנטזיות ובקשות, על הידיעה והיכולת להגיד "פחות יתאים" ומצד שני לזרום איתנו לחלוטין, על הזמינות המופלאה ועל זה שהקפדת על כל פרט פרט באכפתיות גדולה ובעיקר שידענו שיש על מי לסמוך עם הבית שלנו.
הצלחת המקסימה נוצרה על ידי Dannah Levy, דנה מקסימה נוספת 😃
שבת של שלום וצבעוניות!
סער ואיתמר, גבעתיים

מי צריך מעצבת ?!

אז זהו שהתשובה לכך היא כל אחד ! לפחות כל מי שלא למד עיצוב ורוצה לחיות בבית נעים, נוח ולא פחות חשוב פרקטי.

למרות שהגישה הראשונה שלי הייתה נגד ואשתי היא זאת שדחפה, מהר מאוד הבנתי וכבר בפגישה הראשונה עם דנה כמה זה נכון וחשוב ועם דנה זה אפילו מהנה לתכנן ולעצב את הבית.

עם דנה ההרגשה היא שיש מישהו מקצוען שיודע מה צריך יחד עם שיתוף של הדרישות שלנו להגיע לתוצאה מושלמת מבחינתנו.

אני כל כך שמח שבחרנו להיכנס לבית חדש אחרי שדנה דאגה לתכנן ולעצב ולהגיע לפרטים הכי קטנים שיש ושאפילו לא חשבנו עליהם.

היום אנחנו יכולים להגיד בוודאות ומניסיון כשנכנסים לשכנים עם בית זהה בבניין שלנו שלא בחרו להשתמש בשרותי מעצב רואים את ההבדל ובאמת מבינים את המשמעות והחשיבות של מעצב פנים.

ואם כבר מעצב פנים אז רק דנה !!!

דבר לא פחות חשוב הוא המודעות של דנה לשרות וגם אחרי שסיימנו את התהליך אנחנו מקבלים  את עזרתה ועצותיה בדברים הקטנים.

לבית הבא ללא ספק נשתמש בשרותיה של דנה !

חיים ודיאנה סולומון, פרדסיה

היא נהדרת, בחורה מאוד נעימה.

היא יודעת את העבודה שלו, משתפת פעולה, אופטימית כזאת, היא בסדר גמור.

אנחנו נעשינו חברות לאחר העבודה, היא ליוותה אותי כל-כך הרבה זמן, מגיע לה את הציון הכי גבוה.

ממליצה עליה בחום.

אסתר סביליה, הרצליה

היא מאוד נעימה, מאוד סבלנית, היא בנתה לי את כל התכניות, כולל בניה, הריסה, חשמל, אינסטלציה, העמדה, את כל התכניות של הבית בנינו ביחד.

היא הלכה איתי להרבה בחירות, התכניות פריסה היו ממש מצוינות ברמה שלא נשארו לי ספרים יותר מדיי ולא בזבזתי כספים ולא היה לי חסר, זה היה ממש מצוין.

עבדנו ביחד, היא הייתה איתי בשיפוץ מה שהיה צריך, ליוותה אותי, ענתה לי על בהשאלות ענתה לקבלנים שגם היו להם שאלות, שהייתה צריכה להנחות אותם בהתאם לתכניות.

היא בנתה איתי גם את התכנית למטבח באביבי מטבחים, ישבנו שם אינספור פגישות כדי להגיע למטבח האידיאלי.

היא מאוד מאוד טובה ומאוד חזקה, היא אלופה בתחום התכניות, היא מאוד מאוד מסודרת, לא מתפזרת, היו שלבים מאוד מאוד ברורים לתהליך השיפוץ, לא נתנה לי לקפוץ לדברים שוליים של סטיילינג כשעוד לא סיימנו את הדברים העיקריים.

היא התאימה לי מצוין, גם הקבלנים שעבדו אצלי אמרו שהייתה להם חוויה מאוד מאוד טובה עם דנה, אני ממליצה עליה להרבה אנשים.

לירון רובין אסף, כפר סבא

פוסט בפייסבוק בתגובה למי שחיברה בין איריס וביני

איריס מנדלסון, רמת גן

כעבור שנה בבית המשופץ, לשאלה "איך בבית?" קיבלתי את התשובה הזו:

היי דנה, אנחנו בסדר ב"ה, תודה. את לא תאמיני בוודאי אבל הבוקר לפני שירדתי עשיתי סיבוב בקומה העליונה ואז אמרתי לעצמי שאני חייבת להתקשר ולאמר לך עד כמה הסידור בבית עונה על הדרישות. איך לאמר, "פונקציונלי" ביותר. קל כל כך להשליט בו סדר. פשוט כייף. מגיעה לך באמת תודה גדולה ומאחלת לך המון הצלחה בהמשך הדרך.

תקווה ודוד, הרצליה

קנינו דירה בבניין בן 10 והחלטנו לשפץ ולהפוך אותה לדירת חלומותינו ריאיינו מספר מעצבות אבל לא התחברנו ואז הגיעה דנה החיבור היה מהרגע הראשון של שנינו היא ידעה לקרא אותנו ולהבין אותנו ידעה לכוון אותנו ויחד עם זאת נתנה לנו להביע את עצמנו.
התחלנו בשיפוץ מסיבי שכלל את כל הדירה בלי יוצא מהכלל,לאחר שדנה העלתה הכל בתוכניות ועשתה לא מעט שינויים לפי השגעונות שלנו התחלנו לצאת לחפש ולבחור את כל מה שצריך. מריצופים קרמיקות,מטבח רהיטים,תאורה…
ועוד.
לאחר שנבחר הקבלן דנה הייתה מגיעה לשטח לפקח על העבודה של הקבלן והפועלים. כל הקשר בזמן השיפוץ היה בין הקבלן לדנה מה שהסיר כל דאגה מאיתנו וידענו שיש על מי לסמוך וכמובן עם המון חן ואהבה וכמובן מקצועיות מדהימה.זו הייתה חוויה חיובית מאוד וכייפית והכל בזכות דנה שידעה לזרום ולפשט ולעשות את קל ומהנה.
היום אחרי כבר שלוש שנים שאנחנו גרים בדירה אנחנו נהנים מכל פינה מהנוחות והיופי שדנה יצרה.
וכמובן שדנה כבר לא רק מעצבת עבורנו אלא ממש חברה אהובה ובעצם כבר מעצבת מישפחתית.

ענת ומיקי, הוד השרון

חברים יקרים, המעצבת המדהימה שלי והבית חם והמרהיב שלי. דנוש, תודה שיצרת את השלמות שלי שרציתי אבל לא ידעתי איך לעשות בעצמי. את מדהימה!!!!

מתוך עמוד הפייסבוק של Lena Kedar

דנה היקרה, היה נפלא לעבוד איתך,
המקצועיות, תשומת הלב שלך לפרטים והאהבה שלך למקצוע היו משענת עבורנו בתהליך עיצוב הבית שקנינו.
תודה מקרב לב!

ירון, הוד השרון

דנה יקרה,

רציתי להביע את תודתי והערכתי הרבה על החשיבה, ההכוונה, ההקשבה,  יכולת של פיתרון בעיות, או בקיצור השקעה אדירה, בעיצוב הבית שלי.
את, בפרפקציוניזם המאפיין אותך, תוך שימת לב מרבית לפרטים ולפונקציונאליות, עם חיבור לטעם האישי שלי, הצלחת למזג ולמצוא את המרכיבים הנכונים ביותר.
לו הייתי צריכה להתחיל את התהליך עכשיו מהתחלה, אין לי ספק שהיית בוחרת בך שוב.
תודה ענקית ,

בטוחה שתמשיכי להצליח

רינת ואריק, הוד השרון

דנה שנה טובה!

השנים עוברות וכל שנה בחגים מתחילים שנה חדשה, הרבה פעמיים אין הרבה חדש ושמחים עם הקיים, ומוצאים דברים קטנים להתחדש מהם וליהנות.השנה בדיוק בראש השנה חזרתי לדירתי המחודשת אחרי חצי שנה שלא גרתי בה. החזרה לבית, זו התרגשות גדולה ואומנם יש עוד הרבה עבודה, כיף גדול לחזור לבית כל כך יפה, נעים, מזמין, אסתטי ומתאים לנו!

תודה לכל העזרה בחצי שנה האחרונה בעיצוב, בבחירות הרבות , בתהליך העיצובי ובעבודה המתמדת עם ומול כל הספקים ושותפים לעשייה. תודה על המסירות, הדאגה, הרצון העז והשותפות האמתית. מחכה לעוד המשך עבודה של הגשמת רעיונות וחלומות שלנו בבתינו המחודש.

תודה וגמר חתימה טובה!

אורלי, גבעתיים
תפריט