תודות

מתוך עמוד הפייסבוק של סער מור

קפה לשבת.
מתנות מחברים.
קרמיקה ישראלית.
את דנה פגשנו לפני כשנה. רצינו לעשות שיפוץ בבית ונפגשנו עם מספר אדריכליות.ים ומעצבות.ים.
עם דנה הייתה לנו שפה משותפת מיד מהרגע הראשון.
כשישבנו אצלה בסלון ושוחחנו על "החזון" אמרתי שאני רוצה מטבח אדום. לא בורדו, לא ורדרד, לא ליד, אדום! והראתי את האדום על גבי הכוס הזאת. עברו מספר שבועות וכשתחלנו לעשות תוכניות ולבחור צבעים, דנה הביאה לי את הכוס הזאת במתנה וכתזכורת לצבע שבחרנו.
השיפוץ הסתיים בהצלחה מסחררת, חלומות, פנטזיות ורצונות הוגשמו על הצד הטוב ביותר ודנה הפכה ממעצבת פנים לחברה.
כשקיבלתי את הכוס אמרתי לדנה שאפרסם אותה בתום השיפוץ. למרות שחזרנו מזמן הביתה רק השבוע הרגשתי שהשיפוץ הסתיים סופית ובאופן מוחלט (הגיע הפריט האחרון שהזמנו מחו"ל… יאפ, קורונה) והגיע הזמן לקיים הבטחות.
אז דנה, תודה רבה על העבודה הנהדרת, על החשיבה והיצירתיות, על ההליכה עם השגעונות, הפנטזיות ובקשות, על הידיעה והיכולת להגיד "פחות יתאים" ומצד שני לזרום איתנו לחלוטין, על הזמינות המופלאה ועל זה שהקפדת על כל פרט פרט באכפתיות גדולה ובעיקר שידענו שיש על מי לסמוך עם הבית שלנו.
הצלחת המקסימה נוצרה על ידי Dannah Levy, דנה מקסימה נוספת 😃
שבת של שלום וצבעוניות!
סער ואיתמר, גבעתיים

מי צריך מעצבת ?!

אז זהו שהתשובה לכך היא כל אחד ! לפחות כל מי שלא למד עיצוב ורוצה לחיות בבית נעים, נוח ולא פחות חשוב פרקטי.

למרות שהגישה הראשונה שלי הייתה נגד ואשתי היא זאת שדחפה, מהר מאוד הבנתי וכבר בפגישה הראשונה עם דנה כמה זה נכון וחשוב ועם דנה זה אפילו מהנה לתכנן ולעצב את הבית.

עם דנה ההרגשה היא שיש מישהו מקצוען שיודע מה צריך יחד עם שיתוף של הדרישות שלנו להגיע לתוצאה מושלמת מבחינתנו.

אני כל כך שמח שבחרנו להיכנס לבית חדש אחרי שדנה דאגה לתכנן ולעצב ולהגיע לפרטים הכי קטנים שיש ושאפילו לא חשבנו עליהם.

היום אנחנו יכולים להגיד בוודאות ומניסיון כשנכנסים לשכנים עם בית זהה בבניין שלנו שלא בחרו להשתמש בשרותי מעצב רואים את ההבדל ובאמת מבינים את המשמעות והחשיבות של מעצב פנים.

ואם כבר מעצב פנים אז רק דנה !!!

דבר לא פחות חשוב הוא המודעות של דנה לשרות וגם אחרי שסיימנו את התהליך אנחנו מקבלים  את עזרתה ועצותיה בדברים הקטנים.

לבית הבא ללא ספק נשתמש בשרותיה של דנה !

חיים ודיאנה סולומון, פרדסיה

פוסט בפייסבוק בתגובה למי שחיברה בין איריס וביני

כעבור שנה בבית המשופץ, לשאלה "איך בבית?" קיבלתי את התשובה הזו:

היי דנה, אנחנו בסדר ב"ה, תודה. את לא תאמיני בוודאי אבל הבוקר לפני שירדתי עשיתי סיבוב בקומה העליונה ואז אמרתי לעצמי שאני חייבת להתקשר ולאמר לך עד כמה הסידור בבית עונה על הדרישות. איך לאמר, "פונקציונלי" ביותר. קל כל כך להשליט בו סדר. פשוט כייף. מגיעה לך באמת תודה גדולה ומאחלת לך המון הצלחה בהמשך הדרך.

תקווה ודוד, הרצליה

קנינו דירה בבניין בן 10 והחלטנו לשפץ ולהפוך אותה לדירת חלומותינו ריאיינו מספר מעצבות אבל לא התחברנו ואז הגיעה דנה החיבור היה מהרגע הראשון של שנינו היא ידעה לקרא אותנו ולהבין אותנו ידעה לכוון אותנו ויחד עם זאת נתנה לנו להביע את עצמנו.
התחלנו בשיפוץ מסיבי שכלל את כל הדירה בלי יוצא מהכלל,לאחר שדנה העלתה הכל בתוכניות ועשתה לא מעט שינויים לפי השגעונות שלנו התחלנו לצאת לחפש ולבחור את כל מה שצריך. מריצופים קרמיקות,מטבח רהיטים,תאורה…
ועוד.
לאחר שנבחר הקבלן דנה הייתה מגיעה לשטח לפקח על העבודה של הקבלן והפועלים. כל הקשר בזמן השיפוץ היה בין הקבלן לדנה מה שהסיר כל דאגה מאיתנו וידענו שיש על מי לסמוך וכמובן עם המון חן ואהבה וכמובן מקצועיות מדהימה.זו הייתה חוויה חיובית מאוד וכייפית והכל בזכות דנה שידעה לזרום ולפשט ולעשות את קל ומהנה.
היום אחרי כבר שלוש שנים שאנחנו גרים בדירה אנחנו נהנים מכל פינה מהנוחות והיופי שדנה יצרה.
וכמובן שדנה כבר לא רק מעצבת עבורנו אלא ממש חברה אהובה ובעצם כבר מעצבת מישפחתית.

ענת ומיקי, הוד השרון

חברים יקרים, המעצבת המדהימה שלי והבית חם והמרהיב שלי. דנוש, תודה שיצרת את השלמות שלי שרציתי אבל לא ידעתי איך לעשות בעצמי. את מדהימה!!!!

מתוך עמוד הפייסבוק של Lena Kedar

דנה היקרה, היה נפלא לעבוד איתך,
המקצועיות, תשומת הלב שלך לפרטים והאהבה שלך למקצוע היו משענת עבורנו בתהליך עיצוב הבית שקנינו.
תודה מקרב לב!

ירון, הוד השרון

דנה יקרה,

רציתי להביע את תודתי והערכתי הרבה על החשיבה, ההכוונה, ההקשבה,  יכולת של פיתרון בעיות, או בקיצור השקעה אדירה, בעיצוב הבית שלי.
את, בפרפקציוניזם המאפיין אותך, תוך שימת לב מרבית לפרטים ולפונקציונאליות, עם חיבור לטעם האישי שלי, הצלחת למזג ולמצוא את המרכיבים הנכונים ביותר.
לו הייתי צריכה להתחיל את התהליך עכשיו מהתחלה, אין לי ספק שהיית בוחרת בך שוב.
תודה ענקית ,

בטוחה שתמשיכי להצליח

רינת ואריק, הוד השרון

דנה שנה טובה!

השנים עוברות וכל שנה בחגים מתחילים שנה חדשה, הרבה פעמיים אין הרבה חדש ושמחים עם הקיים, ומוצאים דברים קטנים להתחדש מהם וליהנות.השנה בדיוק בראש השנה חזרתי לדירתי המחודשת אחרי חצי שנה שלא גרתי בה. החזרה לבית, זו התרגשות גדולה ואומנם יש עוד הרבה עבודה, כיף גדול לחזור לבית כל כך יפה, נעים, מזמין, אסתטי ומתאים לנו!

תודה לכל העזרה בחצי שנה האחרונה בעיצוב, בבחירות הרבות , בתהליך העיצובי ובעבודה המתמדת עם ומול כל הספקים ושותפים לעשייה. תודה על המסירות, הדאגה, הרצון העז והשותפות האמתית. מחכה לעוד המשך עבודה של הגשמת רעיונות וחלומות שלנו בבתינו המחודש.

תודה וגמר חתימה טובה!

אורלי, גבעתיים
תפריט