עיצוב סלון מודרני

מה קורה כשרוצים לשנות את האווירה בסלון? כשבא לנו לעדכן אותו, מבלי להוציא הרבה כסף. הנה כמה דוגמאות לשינויים קלים לקבלת עיצוב סלון מודרני עדכני וחדשני.

שינוי מיקום הרהיטים:

זהו טריק שתמיד עובד. כאשר משנים את סדר הרהיטים אנחנו יוצרים חללים חדשים. יכול להיות שנגלה שהסלון פתאום יותר פתוח או יותר אינטימי. בוודאות תהיה בו אוירה ותחושה אחרת. אחרי שהתרגלנו למראה מסוים, מספיק שינוי של מיקום הספה הגדולה כדי שהסלון יראה שונה לגמרי. לפעמים אפשר להוציא רהיט אחד ולהביא אחר במקומו. למשל, מחדר אחר בבית. מכאן אפשר להמשיך ולעשות שינויים כיד הדמיון. מומלץ להתאים אביזרים משלימים. זה יכול להיות ספרים, עציצים, קישוטים. אפשר גם לעשות סידור מחדש של תמונות על הקיר. כל אלו ייתנו לנו מראה של סלון מודרני ועדכני.

טיפ נוסף: אם לא רוצים לשנות את סדר הרהיטים, אפשר לרפד מחדש את מערכת הישיבה. אגב, לא חייבים לרפד את כולה מחדש. אפשר לרפד רק את הכורסאות, לדוגמא.

 צבע:

צבע זה אופי. השימוש בצבע הוא אחד הסודות של עיצוב פנים. בעלויות יחסית נמוכות, וטרחה לא כל כך גדולה, ניתן ליצור אוירה חדשה. לרוב אני מעדיפה לצבוע רק קיר אחד משמעותי בצבע שונה. זה לכשעצמו יכול לתת אפקט ייחודי. אפשר לצבוע את אותו הקיר באיזה אפקט מיוחד, שיש בחברות הצבעים הגדולות.

טיפ נוסף: מי שלא רוצה להתעסק עם צבע, אולי יעדיף לחפות קיר אחד בטפט. אפשרות אחרת, להוסיף תמונות וקישוטי קיר אחרים. למשל, לתלות אוספים של צלחות או כובעים או כל דבר שיהיה ייחודי לכם. אלו תמיד ייצורו אויירה שהיא רק שלכם.

תאורה:

לתאורה משמעות מאוד גדולה בעיצוב פנים. זה נכון גם כשמתכננים עיצוב סלון מודרני. תאורה היא חלק בלתי נפרד מהעיצוב והאווירה. לגופי התאורה משקל רב בנראות של הסלון. לרוב הם גם משפיעים על הסגנון. בבחירה של גוף תאורה חשוב לקחת בחשבון כמה פרמטרים. הראשון, זה את הצורה החיצונית שלו. איך הוא נראה כשהוא לא דלוק. השני, את האור שהוא מפיץ (צהוב לעומת לבן לעומת אור יום). השלישי, את ההיטל של האור על הקירות. זה לבד יכול ליצור אלמנט עיצובי מעניין.

טיפ נוסף: נסו להוסיף מנורה עומדת לסלון. מנורת עמידה יכולה לשמש כרהיט. גם כשהיא לא דולקת.

 


למבחר פרויקטים שעיצבתי – לחץ כאן
בואו נכיר עוד קצת. הנה כמה מילים עלי – לחץ כאן

דנה מורן מעצבת פנים – חברת ארגון מתכנני ומעצבי הפנים

, , , , , , ,
שילוב של עץ וברזל בעיצוב פנים
עיצוב חדרי אמבטיה קטנים

פוסטים קשורים

תגובה 1. השאר/י חדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Fill out this field
Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.

תפריט